Mým cílem jsou jednoduchá, přehledná a fukční řešení.

Mnoho funkčních aplikací

Potřebujete rezervační systém na vašem webu? Koukáte se po možnostech jak zautomatizovat určité činnosti? Máte nápady, které lze vyřešit webovou či desktopovou aplikací a hledáte řešení? Jsem tu pro vás.

Jedna z hodně přehlížených věcí ve vašem každodenním byznysu jsou úkony, které děláte každý den. Tyto úkony jsou většinou stejné a dají se automatizovat. Příkladem by mohlo být vkládání jídelního lístku na web, export výpisů z internetového bankovnictví a podobně. Aplikace vám zkrátka mohou ušetřit čas i peníze.

Naprogramovat se dá téměr cokoli (stačí jen nápad) nechť jsou vám příkladem.

Webová řešení

Desktopová řešení

Vizuály.cz by Martin Kremer
Funkční projekt, jenž zobrazoval reklamní spoty v MHD. Aplikace se sestavovala ze tří částí - obrazovka na autobusovém stanovišti zobrazovala reklamní spoty, aktuální odjezdy autobusových spojů a jejich stanoviště, zprávy, počasí, kurzy měn, svátky, hodiny a datum, dále pak obrazovky přímo v linkách MHD, které zobrazovali reklamní spoty, svátky, počasí, hodiny a datum a nakonec server, ke kterému se všechny obrazovky připojovali, kvůli stahování aktuálních spotů a konfigurací, dále tam odesílaly statistiky o zobrazeních. Projekt podporoval automatické aktualizace softwaru.

nProfily by Martin Kremer
Je aplikace, která je vyhotovená pro síťové techniky. Umožnujě správu síťových profilů a jejich rychlé přepínání (změny ip adres a pod), rychlé testy (ping, tracert a pod.) na předdefinované cíle  a jejich správu, otevření častých konfuguračních webů (airos, mikrotik apod.), skenování sítě, sledování stavu síťového adaptéru a tak dále.

switchAlarm by Martin Kremer
Je aplikace, která byla vyvinuta pro ISP, kteří budují optické, metalické i bezdrátové sítě. ISP umístí aktivní prvek (smart switch) do plechových skříní (např. v vchodech paneláku) a do jednoho z portů připojí jednoduchý spínač, který se přidělá na dveře skříně a aplikace sleduje stav, tohoto spínače a ohlásí otevření skříně (email, sms) z důvodů vloupání se. 

A další ...

Mnoho spokojených zákazníků

Můj přístup je vždy individuální a pečlivý a to ke každé zakázce ....